„URBO-NKL“ turnyrinės lentelės kaimynų akistatoje Kauno r. „Omega–Tauras–LSU“ namuose 65:80 (25:17, 16:20, 14:18, 10:25) nusileido Palangos „Olimpui“.
Didžiąją rungtynių dalį aikštėje vyko atkakli kova. Įpusėjus trečiajam kėliniui šeimininkai dar turėjo saugią persvarą (51:39), tačiau svečiai surengė galingą atkarpą, o paskutiniame ketvirtyje ėmė dominuoti ir galutinai perėmė rungtynių kontrolę. Lemiamą rungtynių atkarpą palangiškiai laimėjo 41:14.
Rezultatyviausiai Kauno rajono komandoje žaidė Robertas Keliačius, pelnęs 19 taškų ir atkovojęs 13 kamuolių (26 naudingumo balai). Šarūnas Vasiliauskas pridėjo 12 taškų ir 6 rezultatyvius perdavimus, Vytautas Šulskis bei Neidas Linartas surinko po 10 taškų.
Po šių rungtynių „Omega–Tauras–LSU“ turnyrinėje lentelėje užima 14 vietą. Į atkrintamąsias varžybas pateks 12 stipriausių čempionato komandų, todėl likusiose rungtynėse kiekviena pergalė bus itin svarbi.
Kauno rajono sporto centras kviečia sirgalius ir toliau aktyviai palaikyti komandą lemiamose sezono kovose.

