Vasario 25 dieną Garliavos sporto ir sveikatingumo komplekso arenoje surengtas Lietuvos rankinio federacijos U14 vaikinų čempionato 4 turas.
Kauno r. sporto centro auklėtiniai sužaidė dvejas rungtynes. Pirmojoje dvikovoje Garliavos komanda užtikrintai 32:20 (16:10) nugalėjo Alytaus SRC-2 ekipą. Antroje rungtynių dalyje po atkaklios kovos teko pripažinti Vilniaus komandos pranašumą – 29:32 (13:20).
Komandoje rezultatyviausiai žaidė Herkus Labatmedis, pelnęs 14 įvarčių. Po 12 įvarčių pridėjo Tajus Andriukaitis ir Arijus Ustila, 5 kartus pasižymėjo Daugirdas Vala. Po 3 įvarčius pelnė Gabrielius Stanislovaitis, Jonas Boguševičius, Jurgis Sušinskas ir Lukas Stanislovaitis, po 2 – Aivaras Klumbokas ir Vilis Sušinskas.
Vartuose komandai padėjo Hektor A. Iurtaev.
Kauno rajono sporto centras dėkoja tėveliams už aktyvų palaikymą tribūnose ir linki jauniesiems rankininkams sėkmės tolesnėse kovose. Šis turas – dar vienas žingsnis komandos tobulėjimo kelyje.

